אודות

ברוכים הבאים,

מגזין החדשות והתוכן 'קריית ימי', הוא כלי תקשורת חדש שהעמיד לעצמו משימה: להביא לתושבי קריית ים, מידע מגוון ורלוונטי שישקף את העשייה בכל תחומי החיים.

אתר הבילוי והפנאי של קריית ים, שמרכז מידע וכתבות על כל מה שקורה בעיר: אוכל, בארים, בתי קפה, מוסיקה, אמנות, קולנוע, במה, קורסים, סדנאות, חנויות,

בצד עדכוני החדשות האיכותיים והמהימנים ביותר מדי יום באזור הקסום שבו אנו חיים, 'קריית ימי' מכסה את מרבית תחומי התוכן שממקדים עניין ציבורי: מחדשות, כלכלה וספורט ועד לתרבות, בידור דת ומסורת.

'קריית ימי' הוא גוף עצמאי ללא כל זיקה לגוף כלשהוא ומקיים פעילות עיתונאית עצמאית.
מערכת 'קריית ימי' – על כל כותבי התכנים, העורכים, הצלמים והמעצבים – מפיקה מדי יום ידיעות חדשותיות, כתבות וידאו, כתבות מגזין במגוון רחב של תחומים הקשורים במיישרין לחיייהם של תושבי קריית ים בפרט.

הצוות הפועל ב 'קריית ימי' הינו מקצועי שמחויב למשימה והוא עומד לרשותכם תמיד באחריות, באמינות, ביושר ובהגינות.

אתר 'קריית ימי', מכיל בתוכו סביבה מסחרית המיועדת לעסקים בקריית ים ובעסקי הסביבה הנותנים שירותים לאנשי קריית ים ובהם חנויות וירטואליות, מערכת לפרסום קופונים. אינדקס עסקים מפורט. קניון מסחרי ועוד.

זכרו, 'קריית ים נט' הינו האתר שלכם בשבילכם ולמענכם, תושבי העיר קריית ים. באנו לשנות ולהוביל את קריית ים למקום הראוי לה.

הנכם מוזמנים בכל עת, לסייע לצוות האתר בעצה טובה, בהארה או הערה, ולתרום מידע שחשוב לכם ולקהילה.

התוכן האיכותי של 'קריית ימי' אתכם בכל מקום ובכל זמן, גם באמצעות האתר המותאם לסמארטפון.

'קריית ימי' יהיה כל הזמן, בכל מקום לשירותכם. הצוות שלנו יאזין לכל שאלה, טענה, ביקורת, הצעה או רעיון שלכם ואפילו מילה טובה פה ושם לא תזיק.

לרשותכם תמיד,

צוות 'קריית ים נט'

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker